Система Orphus

Вітаємо переможців мовно-літературних конкурсів

Відповідно до наказу МОН України від 01.04.2019 року №418 “Про результати   ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка”.

 

Вітаємо переможців ІV етапу від Полтавської області.

Із 31 учасника цього конкурсу переможцями стали 18.

Школярі та студенти вибороли:

І місце - 3

ІІ місце - 3

ІІІ місце - 12

            Щиро вітаємо переможців!!!

 

Прізвище, ім’я, по батькові конкурсанта

Назва закладу освіти

Клас навчання, курс

Прізвище, ім’я, по батькові

вчителя, викладача

   

2

місце

Назаренко

Єгор Сергійович

Лубенська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №2 Лубенської міської ради Полтавської області

5

Сало

Вікторія Василівна

   

3

місце

Тарасенко

Кирило Володимирович

Степненський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради

Полтавської області

6

Яременко

Валентина Іванівна

   

3

місце

Волікова

Ірина Романівна

Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради Полтавської області

6

Трапезнікова

Валентина Олександрівна

   

3 місце

Пушкар

Вікторія Вікторівна

Карлівська загальноосвітняшкола

І-ІІІ ступенів № 1 Карлівської районної ради Полтавської області

7

Кулинич

Олена Сергіївна

   

2 місце

Ігнатенко

Ольга Олександрівна

Новаківська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради Лубенського району Полтавської області

7

Бажуліна

Алла Петрівна

   

2 місце

Ліхачова

Валерія Василівна

Опорний заклад «Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара Кобеляцької районної ради Полтавської області»

8

Хлистун

Тамара Федорівна

   

3 місце

Ткаченко

Надія Янівна

Полтавський міський багатопрофільний ліцей

№ 1ім. І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області

9

Гайдамака

Вікторія Миколаївна

   

3 місце

Ожерельєва

Діана Петрівна

Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка

10

Малюк

Юлія Валентинівна

   

3 місце

Дуденко

Ольга Максимівна

 

Полтавська гімназія № 17

Полтавської міської ради Полтавської області

11

Гриценко

Зоя Миколаївна

   

3 місце

Трушевська

Ярослава Сергіївна

Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка

11

Яненко

Світлана Миколаївна

Бірюкова

Світлана Олександрівна

   

3 місце

Обревко

Сніжана Михайлівна

Опорний заклад «Шишацька спеціалізована школа

ім. В.І. Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області»

11

Ярова

Руслана Олександрівна

   

3 місце

Рева

Анна Юріївна

Полтавський кооперативний коледж

ІІ курс

Ісакова

Валентина Сергіївна

1 місце

Дробишев

Микита Валерійович

Полтавське музичне училище імені

М.В. Лисенка

І курс

Шмиголь

Ольга В’ячеславівна

1 місце

Пасинок

Катерина Вікторівна

Полтавський юридичний коледж імені Ярослава Мудрого

І курс

Корнет

АнжелаВалентинівна

3 місце

Дядюк

Юлія Сергіївна

Полтавський професійний ліцей

І

Дуброва

НаталіяОлексіївна

1 місце

Ніколенко

Наталія Анатоліївна

ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей»

м. Кобеляки

ІІІ

Буймола

Олена Віталіївна

3 місце

Солодка

Лілія Олексіївна

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г.  Короленка

ІV

Мелешко

Віра Анатоліївна

3 місце

Ющенко

Яна Олександрівна

Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»

І

Юфименко

Вікторія Георгіївна

            ВІТАЄМО ТАКОЖ ЄДИНУ ПЕРЕМОЖНИЦЮ ІV ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА БЕРЕЖНУ АНАСТАСІЮ, СТУДЕНТКУ ІІІ КУРСУ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ ІМЕНІ А.С.МАКАРЕНКА    ЗА І МІСЦЕ В ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОМУ   ЕТАПІ.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Коваленко О.П.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.