Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

1 квітня 2019 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому було розглянуто питання: «Про результати моніторингового дослідження якості початкової освіти стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи» (доповідач: Кравченко Т.О., методист центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти); «Про дотримання мовного режиму в закладах загальної середньої освіти м. Гадяча та Котелевського району» (доповідач: Коваленко О.П., методист відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін»).

 

Кравченко Тамара Олексіївна у своєму виступі ознайомила з особливостями організації та проведення моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи у 2018 році». Зазначила, що метою проведеного дослідження є створення умов для подальшого відслідковування змін, що відбуватимуться в результаті запровадження нового стандарту для початкової школи та нових підходів до навчання, а також створення системи моніторингу якості середньої освіти.

Особливу увагу приділила висвітленню аналітичної, статистичної, психометричної інформації за підсумками моніторингового дослідження, яка представлена у Звіті про результати першого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти», що наданий Українським центром оцінювання якості освіти.

Тамара Олексіївна також поінформувала про наступні етапи дослідження та проведення у 2019 року пілотного етапу другого циклу даного моніторингу.

Коваленко Ольга Павлівна у своєму виступі проінформувала про дотримання мовного режиму в закладах загальної середньої освіти м. Гадяча та Котелевського району.

Цікавими були дослідження щодо володіння українською мовою учнями та вчителями (на основі анкетних даних), використання державної мови на уроках, перервах, при проведенні виховних заходів, оформленні документації.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.