Система Orphus

Управлінські рішення: сучасні аспекти розроблення, прийняття і реалізації у педагогічному менеджменті

28 березня 2019 року у ПОІППО відбувся науковий семінар “Управлінські рішення: сучасні аспекти розроблення, прийняття і реалізації у педагогічному менеджменті”, доповідач Н.І. Курмишева

 

Мета заходу: дослідити зміст дефініції «управлінське рішення»; вивчити освітянські практики та проблеми прийняття рішень у сучасному закладі освіти.

Доповідач акцентувала увагу учасників заходу на життєво важливих уміннях приймати рішення та нести за них відповідальність. Адже кожен педагогічний / науково-педагогічний працівник ПОІППО так чи інакше бере участь у прийнятті управлінських рішень шляхом підготовки наказів, листів, участі у роботі колегіальних органів управління закладу тощо.

У ході семінару розглядалися питання класифікацій управлінських рішень, наукових підходів до їх розроблення, прийняття і реалізації у педагогічному менеджменті, а також головні умови ефективності та якості управлінських рішень.

Підсумком семінару стали конструктивне обговорення та цікавий виступ Н.І. Білик, д. пед. н., професора кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти ПОІППО ім. М. В. Остроградського.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Н.І. Курмишева

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.