Система Orphus

Відбувся навчальний тренінг «Використання відкритих задач в освітньому процесі для розвитку креативного мислення у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку» для педагогів Лубенського району Полтавської області

Відповідно до плану роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського на базі опорного закладу «Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика» 28 березня 2019 року відбувся навчальний тренінг «Використання відкритих задач в освітньому процесі для розвитку креативного мислення у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку» для вчителів початкових класів та вихователів закладів дошкільної освіти Лубенського району.

У ході зустрічі учасники ознайомилися з сучасними методами застосування відкритих задач та можливостями їх застосування в освітньому процесі, активізували знання педагогів з розвитку креативного мислення у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

–   Для чого їжаку яблука, адже він їх не їсть? – так розпочалась практична частина зі знаходження варіантів розв’язання відкритої задачі.

Під час практичної частини педагоги вчилися розв’язувати, складати та оцінювати задачі за ступенем складності і якості одержаних результатів, прийомам складання та розв’язання протиріч та вправлялися в їх застосуванні на практиці.

На закінчення зустрічі учасники обмінялись думками та враженнями від проведеного заходу.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Токаренко Н.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.