Система Orphus

Про проведення навчань/інструктажів для старших інструкторів, інструкторів та чергових, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році

У лютому-березні 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти міст Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Горішні Плавні, Гадяч, Пирятин, Кобеляки працівниками центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти інституту проведено 22 навчання/інструктажі для педагогічних працівників, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в Полтавській області.

Усього було навчено понад 2600 педагогічних працівників, зокрема для старших інструкторів, інструкторів, чергових, сертифікованих у 2017-2018 роках, проводилися інструктажі, для персоналу, залученого вперше у цьому році,   — навчання.

У процесі навчання учасники навчань та інструктажів ознайомилися з особливостями організації та проведення ЗНО у 2019 році, опрацювали технологічні карти щодо роботи на пункті тестування старшого інстуктора, інструктора та чергового, розглянули деякі нестандартні ситуації та порушення, які можуть виникнути під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання та способи їх вирішення, переглянули відеофільми „Технологічна карта старшого іструктора/інструктора та чергового” та „Технологічна карта старшого інструктора/інструктора та чергового (особливості проведення ЗНО з іноземних мов)”, надані Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти. Після навчання/інструктажу всі учасники пройшли тест-контроль у режимі он-лайн та отримали відмітки у сертифікатах ХРЦОЯО, якими засвідчується дозвіл роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Навчання та інструктажі проводили завідувач центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Кравченко Тамара Олексіївна та методисти Барболіна Наталія Михайлівна, Одарюк Олена Олександрівна, Непорада Вікторія Миколаївна, Коваленко Наталія Анатоліївна.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Непорада В.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.