Система Orphus

Учителі початкових класів працюють над розвитком критичного мислення

25 березня 2019 року на базі спеціалізованої школи № 6 м. Лубни відбувся тренінг для вчителів початкових класів — учасників регіонального експерименту “Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти” на базі загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області на 2017–2022 роки”, організований і проведений викладачами кафедри менеджменту освіти ПОІППО Т. В. Водолазською і Н. І. Курмишевою.

 

Тема заходу: Структура уроку з використанням методів критичного мислення. У ході тренінгу учасники досліджували основні методи і методичні прийоми роботи з різними видами текстів, наочні методи і прийоми організації інформації, а також особливості структури уроку з використанням методів критичного мислення в початковій школі та методи рефлексії; поглиблювали знання і набували умінь щодо використання стратегій розвитку критичного мислення в початковій школі. Після кожної вправи відбувалося обговорення учасників.

Захід пройшов у форматі активного позитивного навчання і нікого не залишив байдужим.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Курмишева Н.І.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.