Система Orphus

Обласний семінар «На шляху до інклюзії: як працювати з учнівською багатоманітністю в школі»

20 березня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся обласний семінар для керівників закладів освіти «Школа молодого керівника».Тему семінару «На шляху до інклюзії: як працювати з учнівською багатоманітністю в школі» було обрано, як одну із актуальних на даний час.

 

       Завідувачка кафедри менеджменту освіти Світлана Королюк виступила з привітальним словом та окреслила завдання для учасників «Школи молодого керівника» на 2019-2020 роки.

       Неля Токаренко та Олена Цехмистро, методисти ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ПОІППО ім. М. В. Остроградського розкрили питання, які важливі для освітнього середовища закладів освіти області. Це інклюзивне навчання: сутність, принципи, переваги; техніки організації інклюзивного освітнього процесу та ресурси для забезпечення додаткової підтримки закладам освіти з інклюзивним навчанням та ін.

       Учасники брали активну участь у проведенні вправ: «Переваги інклюзивного навчання», «Діти наші квіти», «Якості які змінили вас», «Усі ми різні, усі ми рівні»,із зацікавленням переглянули фільм «Нехай говорять».

     На завершення учасники «Школи молодого керівника» відзначили, що справжня інклюзія – це коли людина з інвалідністю "невидима", не тому, що виключена, а тому що сприймається як невід’ємний член суспільства, не дивлячись на відмінність. І проведення таких заходів надзвичайно важливе та актуальне для роботи.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Токаренко Н.П., Паламаренко Л.Й.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.