Система Orphus

Публічна дискусія “Незаконна агітація в школах: наслідки для мене і для країни”

22 березня 2019 року з метою реалізації завдань Меморандуму між Міністерством освіти і науки України та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) на базі Полтавського обласного інституту післядипломної освіти ім.М.В.Остроградського відбулася публічна дискусія за участю керівників закладів освіти області з теми “Незаконна агітація в школах: наслідки для мене і для країни”.

         З вітальним словом до учасників звернулися Віталій Зелюк (ректор Полтавського ОІППО ім.М.В.Остроградського) та Олексій Сидорчук (Міжнародна фундація виборчих систем).

         Модератор заходу, Надія Бабинська-Вірна, ознайомила присутніх з основними результатами фокус-груп, проведених IFES, серед учителів щодо незаконної агітації та використання адмінресурсу в школах.

         Під час дискусії обговорювалися питання:

  • Спостереження за виборчим процесом на території Полтавської області — спікер Валентина Буглак (ОПОРА);
  • Небезпеки зловживання адмінресурсом у закладах освіти —   спікер Ольга Гришко (Інститут аналітики та адвокації);
  • Юридична відповідальність і способи повідомлення про зловживання адмінресурсом — спікер Юрій Романов (Інститут аналітики та адвокації).

     

     

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Королюк С.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.