Система Orphus

Круглий стіл «Як підвищити рівень громадської участі у реалізації державної регіональної політики у сфері освіти»

14 березня 2019 року у рамках Тижня Відкритого Уряду в Полтавському інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М,В. Остроградського відбувся  круглий стіл «Як підвищити рівень громадської участі у реалізації державної регіональної політики у сфері освіти». У ньому взяли участь науково-педагогічні працівники інституту, методисти відділів освіти і вчителі шкіл області.

Обговорення теми відбувалося за трьома напрямами: дослідження громадської думки у контексті реформування загальної середньої освіти – Нова українська школа; розвиток партнерство в громадсько-активних школах; співпраця закладів освіти і територіальних громад.

Учасники круглого столу переконані, що розбудова громадянського суспільства в Україні неможлива без створення демократично керованої школи, яка співпрацює з батьками, місцевою громадою, бізнесом і владою. Саме освіта, що проголошена рушійною силою прогресу, здатна сформувати національну свідомість, прискорити інноваційні процеси і, головне, забезпечити рівні можливості до підвищення якості життя українців. 

Завантажити матеріали

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Гавриш Р.Л.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.