Система Orphus

Проведено навчання вчителів основ здоров’я на дводенному семінарі-тренінгу з використання Посібника «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» та Посібника для проведення інтерактивних занять щодо здоров'я молоді

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти продовжує роботу по впровадженню Концепції і Плану заходів Загальнодержавної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2021 р., розроблених в рамках проекту «Репродуктивне здоров’я в Україні» за підтримки USAID. Так, 21 та 28 лютого 2019 року на базі ПОІППО було проведено навчання вчителів основ здоров’я на дводенному семінарі-тренінгу з використання Посібника для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» та Посібника для проведення інтерактивних занять «Здоров’я молоді та його складові».

        Упровадження посібника, схваленого Міністерством освіти і науки України (Лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 19.12.2017 № 21-1/12/Г-824), здійснюється за підтримки Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і може бути запровадженим під час проведення уроків, гурткової та позакласної роботи, годин психолога, виховних годин тощо.

Під час дводенного тренінгу педагоги актуалізували знання, вміння, навички проведення інтерактивного заняття, потренувались у впровадженні запропонованих у посібнику інтерактивних вправ, змоделювали та провели в якості тренера окремі інтерактивні заняття. Методика запропонованих у посібнику вправ базується на міжнародних рекомендаціях щодо створення комплексних програм зі статевого виховання (ВООЗ, ЮНЕСКО, ЮНЕЙДС).

Усі учасники тренінгу отримали безкоштовно для використання у своїй роботі посібники «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» та «Здоров’я молоді та його складові».

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Козак І.О.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.