Система Orphus

У Полтавському ОІППО проведено засідання ректорату

4 березня 2019 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому було розглянуто питання «Про організацію та проведення ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Основи здоров’я» (доповідач: Козак І.О., методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій); «Про науково-методичний супровід діяльності опорних шкіл в Полтавській області» (доповідач: Курмишева Н.І., доцент кафедри менеджменту освіти).

 

Козак Ірина Олексіївна висвітлила питання щодо організації та проведення ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Основи здоров’я» на базі Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 та ознайомила присутніх з робочим планом підготовки заходу.

Курмишева Ніна Іванівна у своєму виступі зазначила, що науково-методичний супровід діяльності опорних шкіл здійснюється у кількох напрямах. Це підвищення кваліфікації педагогічних працівників; залучення педагогів до участі у заходах, організованих і проведених працівниками ПОІППО; опорні школи як бази для проведення освітніх заходів обласного та всеукраїнського рівня; Школа керівників опорних закладів освіти та Школа заступника директора опорного закладу освіти «Педагогічний поступ»; участь у АТМУ, СДГ, експериментах та проектах тощо регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Також доповідач озвучила пріоритетні напрями організації неперервної педагогічної освіти керівних та педагогічних кадрів опорних закладів освіти.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л. А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.