Система Orphus

Вітаємо команду Полтавської області - переможців IV Всеукраїнської олімпіади з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка

15 грудня 2018 року на базі інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбуласяIV Всеукраїнськa олімпіада з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка.

 

Перше командне місце виборола команда учнів Полтавської області. Вона складалася з 15 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти і була на олімпіаді самою чисельною.

Учасники олімпіади нагороджені дипломами та подарунками.

Вітаємо вчителів та учнів з перемогою у престижних змаганнях!

Вітаємо команду Полтавської області - переможців IV Всеукраїнської олімпіади з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка.

Бажаємо творчої наснаги, успіхів у досягненні своєї мети, готовності до вибору профілю навчання та правильної життєвої траєкторії.

Результати учасників команди Полтавської області:

8 клас

І місцеСавицький Ілля, учень Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району (учитель ‒ Бірук Володимир Пилипович).

ІІ місце ‒ Твердохліб Діана, учениця Великопавлівської СЗШ І-ІІІ ступенів (учитель ‒ Москвич Микола Петрович).

9 клас

І місце ‒ Помінчук Софія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (учитель ‒ Медведєва Світлана Олексіївна).

І місце - Мельченко Юлія, учениця Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради (учитель ‒ Щербань Наталія Іванівна).

ІІ місце - Крилевець Денис, учень Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району (учитель - Бірук Володимир Пилипович).

ІІ місце - Кірічук Інна, учениця Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради (учитель – Щербань Наталія Іванівна).

ІІІ місце - Вишляк Руслан, учень Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради (учитель – Щербань Наталія Іванівна).

ІІІ місце - Тиндюк Максим, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (учитель ‒ Медведєва Світлана Олексіївна).

IV місце - Рибченко Юлія, учениця Великобузівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Полтавської області (учитель ‒ Світличний Геннадій Іванович).

IV місце ‒ Левченко Віталій, учень Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради (учитель – Щербань Наталія Іванівна).

10 клас

І місце ‒Чайка Владислав, учень Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель - Бірук Володимир Пилипович).

І місце ‒Тимощук Дар’я, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (учитель ‒ Хованець Лілія Василівна).

ІІ місце ‒ Ліпунов Артем, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (учитель ‒ Хованець Лілія Василівна).

11 клас

І місце ‒ Власенко Євгеній, учень Великобузівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Полтавської області (учитель ‒ Світличний Геннадій Іванович).

І місце ‒ Фаріна Валерія, учениця Гадяцької спеціалізованої школи I-III ступенів № 4 (учитель ‒ Рутковська Олена Миколаївна).

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чемшит В.Г.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.