Система Orphus

«Інклюзивне навчання – рівні можливості для кожного» – Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти ПОІППО провів інформаційну трибуну

20 лютого 2019 року з метою налагодження партнерських стосунків між громадськими організаціями, бізнесом та освітніми установами задля сприяння розвитку інклюзивної освіти у Полтавській області ПОІППО провів інформаційну трибуну на тему «Інклюзивне навчання – рівні можливості для кожного».

Відкрив захід ректор ПОІППО В. В. Зелюк, який наголосив на актуальності впровадження інклюзивної освіти на Полтавщині в контексті Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”. Присутні ознайомилися з функціями та напрямами діяльності Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ПОІППО, що розпочав свою роботу в серпні 2018 року, а також інформацією про послуги, які надають для дітей з особливими освітніми потребами Інклюзивно-ресурсні центри (ІРЦ), що діють у містах, об’єднаних територіальних громадах та районах Полтавської області.

У виступі директора Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Полтавської міської ради С. В. Зайцева ішлося про корекційну та психолого-педагогічну складову діяльності інклюзивно-ресурсного центру.   Із досвідом роботи педагогів в інклюзивних класах та ресурсній кімнаті закладу ЗСО присутніх ознайомила директор Полтавської загальноосвітньої школи № 20 ім. Бориса Серги В. С. Сорочан.

Представники ТОВ «Норма-Трейд ознайомили присутніх із сучасним спеціальним обладнанням для людей з особливими потребами. Виробники продемонстрували дію мобільних підйомників для візків, спеціальні парти та столи для людей із захворюваннями опорно-рухового апарату, побутове та навчальне обладнання, що допомагає людям із фізичними обмеженнями долати щоденні перешкоди та труднощі. Голови благодійної організації «Зернятко», громадської організації «Полтава Даун синдром», місцевих осередків Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» із смт Шишаки та смт Диканьки, громадського об’єднання батьків дітей з особливими потребами «Відкрите серце» м. Миргород підтвердили готовність до партнерської взаємодії з питань упровадження інклюзивної освіти на Полтавщині, відстоюванні права дитини на рівний доступ до якісної інклюзивної освіти. На завершення заходу учасниками випрацювано план спільних дій щодо реалізації інклюзії в суспільстві.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Цехмистро О.І.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.