Система Orphus

Міжнародний день рідної мови на Полтавщині

Традиційним дійством на Полтавщині у Міжнародний день рідної мови є обласний Фестиваль мов. Цьогоріч він проходив на базі Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка Глобинської міської ради, куди з’їхались учителі української мови та літератури навколишніх районів.

Учасників вітала заступник міського голови Токаренко Г.В., завідувачка методичного кабінету Довбня О.С., директор гімназії Скляр К.І.

Методист ПОІППО Коваленко О.П. розповіда про історію проведення свят до Міжнародного дня рідної мови на Полтавщині.

Учні та вчителі освітнього закладу показали номери художньої самодіяльності, які представляли культуру різних держав світу, звучало різнобарв’я мов. Випускники гімназії, які зараз проживають за кордоном, в онлайн-режимі розповіли про роль рідної мови у їхньому житті та про необхідність сьогодні вивчати кілька мов, що дає можливість утверджувати себе у певній професії, пізнавати життя людей планети.

Була влаштована також виставка живих скульптур до творів художньої літератури. Цікавою була майстерня творчості. Представлена кухня народів Франції, Англії, Німеччини, України.

На гостину до школярів завітали письменники Полтавщини: Снарська І.С., Вовченко Г.В., Артеменко Р.І., Демченко В.В.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Коваленко О.П.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.