Система Orphus

Переможці обласного етапу XІX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!”

 

Вітаємо переможців   у номінації “Література”

 

ПІБ переможця

Навчальний заклад

Назва твору

ПІБ учителя

І

Товстоп’ят Яна Сергіївна,

7 клас

Філії “Воронцівська ЗОШ

І-ІІ ст.” опорного закладу Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст” Оржицької районної ради Полтавської області

Нарис “Скарби”

Присяжна Олена Павлівна

І

Тараненко

Таїсія Віталіївна,

11 клас

Комунальний заклад “Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Полтавської міської ради Полтавської області”

Різдвяне диво

Тараненко Наталія Василівна

І

Красільнікова Лілія Олександрівна, 9 клас

Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст №5 з поглибленим вивченням прнедметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Есе

“Сто думок на перехресті, або Подорож у храм душі”

Печонкіна Лариса Андріївна

ІІ

Оніщенко

Дмитро Ігорович

8 клас

Лубенська ЗОШ І-ІІІ ст Лубенської міської ради Полтавської області

Драматичний етюд-фантазія на одну дію

Маринич

Світлана Карпівна

ІІ

Денисова Євгенія Русланівна,

11 клас

Малобудищанська ЗОШ І-ІІІ ст Зіньківської районної ради Полтавської області

Поезії

Кльокта Тетяна Михайлівна

ІІ

Солошенко

Владислава Анатоліївна,

10 клас

“Засульський ліцей Засульської сільської ради” Лубенського району Полтавської області

Берегиня духовності

Третяк

Любов Іванівна

ІІІ

Рашевська

Марія Віталіївна,

10 клас

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст імені академіка В.О.Пащенка Решетилівської районної ради Полтавської області

Свята моя земля

( Поезія)

Куцевол Світлана Борисівна

ІІІ

Труш

Марія Миколаївна,

11 клас

Глобинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №5 Глобинської міської ради Полтавської області

Поезія

Галига

Валентина Олександрівна

ІІІ

Бриненко

Михайло Олегович,

10 клас

Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області

Блакитна симфонія вічності

Бриненко

Наталія Миколаївна

ІІІ

Калюх Дарія

Котелевська гімназія імені С.А.Ковпака

Від роду — до роду, від хати — до хати...

Твір-пазл

Кашуба Євдокія Іванівна

ІІІ

Тютюнник

Карина Олександрівна

КЗ “Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Рідна моя сторона

Маріїч Людмила Миколаївна

Вітаємо переможців   номінації “Історія України і державотворення”

Диплом

ПІП переможця

Клас

Навчальний заклад

Назва роботи

ПІП учителя

І

Радкевич Богдан Владиславович

10

Комунальнийзаклад

«Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІступенів №8 імені Панаса МирногоПолтавської міської ради

Полтавської області»

«Роль Свято-Успенського кафедрального собору у державно-церковних відносинах в Україні»

Рева Ірина Анатоліївна

І

Ковальська Вікторія Василівна

10

Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

«Відроджені монастирі як духовно-культурний центр Полтавського краю»

Кіркавцова

Лариса Яківна

ІІ

Оніщенко

Дмитро Ігорович

8

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області

«Володимир Федорович Білоус — житття як спалах об’єктива»

Смаль Любов Іванівна

ІІ

Михайленко Вікторія Дмитрівна

8

Березотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області

«Свято-Покровський храм як осередок збереження духовних надбань березоточан»

Таранич Олена Вікторівна

ІІ

Логвиновська Аліна Володимирівна

11

Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області

Цертелєв М. А. — видавець і дослідник народної поетичної творчості

Дзюба Надія Олексіївна

ІІ

Соха

Артем Сергійович

10

Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІІ ступенів № 12 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Успенський собор — визначна памятка культури м. Кременчука

Холодняк

Анна

Костянтинівна

ІІ

Зубрикіна Вероніка Денисівна

10

Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІІ ступенів № 22 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Микола Лисенко — гетьман української музики

Безрукова

Леніна Іванівна

ІІІ

Педоряка

Євгеній Васильович

11

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Лубенської міської ради Полтавської області

Внесок Дмитра Дяченка в архітектурну спадщину Лубенщини

Іващенко

Людмила Олександрівна

ІІІ

Тесля

Анна Юріївна

9

Дейкалівский опорний заклад загальної середньої освіти Зіньківської районної ради Полтавської області

Петро Затворницький — гідний син рідної землі

Мильченко Олександр Миколайович

ІІІ

Брекало

Марина Максимівна

9

Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області

Гнат Якович Стеллецький — краєзнавець, археолог, засновник музею в місті Лубни

Яковенко

Ірина Юріївна

ІІІ

Ляшенко Вікторія

10

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Лубенської міської ради Полтавської області

Лубенське жіноче єпархіальне училище — об’єкт культурної спадщини

Іщенко Ольга 

Вікторівна,

Бедрик Л. І.

ІІІ

Шипоша

Карина Олександрівна

9

Балакліївський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області

Життя і творчість Лесі Українки у тврчій долі А. І. Костенка

Лиходід

Валентина

Петрівна

ІІІ

Матвієнко Ігор Олександрович

11

Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області

Минуле й сьогодення православних культових споруд Лубенщини

Андрієвська

Любов

Миколаївна

ІІІ

Лінченко Анна Володимирівна

8

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області

Опанас Сластіон — творець і хранитель цвіту цивілізованого житття

Карась

Тетяна

Григорівна

ІІІ

Гусейнова Милана Байрамовна

9

Довгалівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Великобагачанської селищної ради Полтавської області

Духовні святині рідного краю: Т. Г. Шевченко і Великобагачанщина

Цилюрик

Надія

Михайлівна

ІІІ

Лисенко Альона Олександрівна

10

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Духовні святині місті

Скрипник

Світлана Михайлівна

Члени журі конкурсу           О.П.Коваленко

                                             І.О. Міщенко

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Коваленко О.П., Міщенко І.О.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.