Система Orphus

Відбулося засідання науково-методичної ради

28 січня 2019 року під керівництвом Віталія Зелюка, ректора Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського відбулося засідання науково-методичної ради інституту.

На порядку денному розглядалися наступні питання: «Дослідження потреб педагогів у професійному зростанні» (Устименко Т.А., професор кафедри менеджменту освіти); «Про науково-методичний супровід освітньої галузі «Математика» в Полтавській області» (Яловець Є.О., методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій); «Про схвалення та рекомендацію до розміщення на сайті ПОІППО ім. М. В. Остроградського  електронного збірника матеріалів «Підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у 2018 році в Полтавській області» (Кравченко Т.О., методист центру зовнішнього оцінювання та монторингу якості освіти).В обговоренні дискусійних питань присутні взяли активну участь.

За результатами розгляду і обговорення питань прийнято відповідні рішення, спрямовані на вдосконалення методичної роботи в ПОІППОім.М.В.Остроградського та його структурних підрозділах.

На завершення засідання науково-методичної ради Віталій Володимирович оголосив питання, що будуть обговорюватися на наступному засіданні та побажав подальшої плідної творчої співпраці.

Доповіді виступаючих можна переглянути за посиланням.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Бечкало З. М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.