Система Orphus

Авторські матеріали для шостого тому “ПОЛТАВІКИ” (31 е-книга) доступні для читачів на сайті ПОІППО

31 книга електронного видання “Авторські матеріали для шостого тому“ПОЛТАВІКИ” – “Полтавської Енциклопедії” доступна для завантаження на сайті інституту за посиланням: http://poippo.pl.ua/nml/elektronni-vydannia-poippo.

Це електронне видання подає історико-краєзнавчі розвідки освітян області в авторській редакції для шостого тому “Освіта і наука” “ПОЛТАВІКИ – Полтавської Енциклопедії”, частина з яких вже опублікована у Книзі 1: А – К шостого тому“Освіта і наука”“ПОЛТАВІКИ” – “Полтавської Енциклопедії”, яка нещодавно вийшла з друку та отримала гран-прі ХІІ обласного щорічного конкурсу “Краща книга Полтавщини” 2018 року. Очікуємо ще на дві книги цього тому.

Публікуючи різні за якістю, стилем розвідок про історію шкіл, біографії учнів і учителів, інших закладів освіти та освітян, які були (будуть) відредаговані, скорочені у друкованому виданні “ПОЛТАВІКИ” ми прагнули зберегти кожний рядок вчительської праці й кожне фото, які, звичайно, не всі зможуть увійти до енциклопедії, яка, на жаль, вийшла, мізерним накладом.

Але ми можемо втішатися, що авторський колектив (понад 2000 осіб) – 10% усіх педагогів області дістали досвід укладання енциклопедичних довідок, які зібрано й узагальнено в хмарному сховищі, загальним обсягом понад 10 Гб текстових і фотоматеріалів – більше 1500 статей.

Підкреслимо відмінність між друкованим і електронним виданнями. У друкованому статті розташовані за алфавітом (книга 1: А – К); у електронному, окрім цього кожна з 31 книг присвячена історії освіти окремого району (міста, ОТГ) області.

Авторські матеріали для шостого тому “ПОЛТАВІКИ” адресовані широкому педагогічному загалу: працівникам органів управління освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, методичних служб, учителям, вихователям та тим, хто цікавиться проблемами створення Нової української школи.

Детальніше про зміст і хронологію перебігу історико-краєзнавчого проекту “Історія освіти і науки Полтавщини” (2015-2017) можна дізнатися на сайті інституту: http://poippo.pl.ua/pp/proekty-poippo-istoryko-kraieznavchyi-proekt-istoriia-osvity-i-nauky-poltavshchyny та сайті проекту: https://sites.google.com/view/navigatorpoltavikat6.

 

poltavika400

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Резніченко З.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.