Система Orphus

Управлінська практика керівників ЗДО

Полтавський дошкільний навчальний заклад № 36 “Школа здоров'я” (завідувач Тетяна Миколаївна Закладна) 22 січня 2019 року прийняв на управлінську практику керівників дошкільної ланки Полтавщини.

Мета заходу: удосконалення умінь, навичок та ставлень щодо управлінської діяльності та особливостей розвитку професійної компетентності керівника закладу дошкільної освіти.

Надзвичайно насичена програма, інноваційний підхід в управлінні, висока професійна компетентність адміністрації та педагогів, неймовірно талановиті вихователі, продемонстрована командна діяльність, сучасне освітнє середовище, тепла атмосфера, практичність і системність всього, що відбувається в закладі — це все про 36-ий садочок.

Вразили цілісність роботи закладу та управлінська компетентність завідувачки, Тетяни Миколаївни Закладної, майстер-клас з опанування нових ролей (професій) керівника (вихователь-методист Юлія Анатоліївна Яремченко), методика “Sofi Dance” (вихователь Альона Володимирівна Богдан), робота практичного психолога Яни Вікторівни Шанди, соляна та пральна кімнати, зимовий сад, оформлення інтер'єрів. Із відгуків слухачів курсів підвищення кваліфікації: “... це острівок щасливого дитинства. Дякую, що дозволили нам завітати до нього” (Рожко С.С.); “Всі заходи змістовні, цікаві. Видно, що працюють професіонали, яких об'єднує любов до дітей, до своєї професії” (Шамаєва Л.О.).

Надзвичайно високий рівень організації і проведення заходу спонукав присутніх керівників закладів дошкільної освіти області до самоаналізу, до готовності ділитися управлінським досвідом і можливостями його розвитку.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Курмишева Н.І.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.