Система Orphus

Відбулися тренінгові сесії для вчителів, практичних психологів закладів освіти Полтавської області у межах реалізації дослідно-експериментальної роботи "Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника"

12, 13 грудня в  Полтавському обласному  інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося завершення другого етапу тренінгових сесій для вчителів та практичних психологів Полтавської області у межах реалізації дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті».

Усього було проведено по три сесії для кожної групи. Програми тренінгів формувалися з урахуванням запитів, очікувань учасників, отриманих у режимі попереднього онлайн-опитування. Формування спільного проблемно-тематичного поля, активність і зацікавленість учасників сприяли розв’язанню низки проблем щодо особливостей роботи в Новій українській школі. 

Усі учасники отримають сертифікати, що засвідчують участь у тренінгу з розвитку психологічної компетентності на засадах екофасилітативного підходу.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Маслова В.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.