Система Orphus

Проведені засідання Школи фахового зростання для учителів-учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Відповідно до плану роботи інституту та з метою покращення результатів участі вчителів Полтавської області у всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2019» 7 та 10 грудня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведені засідання Школи фахового зростання для переможців першого (зонального) туру – учителів географії (керівник: Шкоденко Лариса Анатоліївна), Захисту Вітчизни (керівник: Сич Олег Васильович), інклюзивних класів (керівник: Калініченко Ірина Олександрівна) та основ здоров’я (керівник: Козак Ірина Олексіївна).

 

Цього року вчителі змагатимуться за звання «Учитель року-2019» у номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».

Засідання проводяться з метою виявлення та підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків, надання кваліфікованої навчальної, інформаційної та методичної допомогиучителям навчальних закладів області у підготовці до всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019».

Усього у засіданнях взяли участь 60 педагогічних працівників з районів, міст та об’єднаних територіальних громад Полтавської області.

Педагогічні працівники ознайомились з особливостями участі у даному конкурсі фахової майстерності, що в майбутньому допоможе їм результативно виступити на регіональному та всеукраїнському рівнях. Також учасники засідань обговорили актуальні питання з викладання предметів, отримали корисні настанови від методистів, науковців інституту та минулорічних учасників і переможців конкурсу «Учитель року».

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Дика І.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.