Система Orphus

Розвиток медіакомпетентностей та впровадження медіаосвіти в пріоритетах діяльності ПОІППО

16 листопада 2018 року в Полтаві на базі тренінгового центру ПОІППО ім.М.В.Остроградського в рамках “Школи медіаосвіти”, яка працює на кафедрі менеджменту освіти інституту, відбувся обласний семінар-практикум «Медіакультура: споживання і робота з інформацією». Його завданням було навчити освітян правилам споживання інформації з різних джерел, критеріям оцінки достовірності інформації, можливостям застосування метафоричних і креативних прийомів створення та обробки медіатекстів.

 

Спікером першої частини семінару виступила Ткаченко А.С., кандидат технічних наук, декан факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу ПУЕТ з майстер-класом «Маркування та штрихове кодування, як основний засіб інформації про товар». В другій частині семінару учасники за допомогою інтерактивних вправ та індивідуальних завдань працювали з казковими текстами. Цей практикум на тему: «Робота із інформацією. Можливості застосування традиційних матеріалів в новому контексті» провела Устименко Т.А., кандидат психологічних наук, професор кафедри менеджменту освіти ПОІППО ім. М. В. Остроградського

Треба відмітити, що інтерес до теми медіаосвіти рік за роком тільки зростає, заявку на участь у цьому засіданні “Школи медіаосвіти” надіслали понад 40 учасників з усіх куточків Полтавщини, закладів вищої, професійно-технічної, позашкільної, загальної середньої, дошкільної освіти. Це закономірно, бо медіаграмотність — необхідний атрибут сучасної людини, чим би вона не займалася в житті.

“Де більше казки: в справжній казці чи в рекламі? Чи, можливо, в маркуванні продуктів із супермаркету? Працювати з інформацією у реальності, яка формується медіатекстами різної фактури і якості, зараз критично важливо. Для "Школи медіаосвіти" ми завжди пропонуємо неформальний і небанальний спосіб прокачки компетентностей.  Адже НУШ вже настала, раптом хто не знав))) В світі, де постправда легко уживається з технологічним прогресом” - написала на своїй сторінці у Фейсбуці автор проекту — Тетяна Устименко та розмістила короткий ролик про семінар, який вже за добу набрав понад 500 переглядів.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Устименко Т.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.