Система Orphus

Відбувся тренінг для педагогів дошкільної світи «Використання Інтернет-ресурсів в роботі педагогічних працівників закладів дошкільної освіти»

На базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського 21 листопада 2018 року відбувся тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти «Використання Інтернет-ресурсів у роботі педагогічних працівників ЗДО» з метою оволодіння учасниками тренінгу інструментами оптимізації роботи за допомогою Інтернет-ресурсів, розвитку професійної ІКТ-компетентністі і педагогічної майстерності працівників дошкільних закладів Полтавської області.

 

У тренінгу взяли участь 24 педагога дошкільної освіти.

Тренінг проводили методисти ПОІППО Пасяда М.І. та Токаренко Н.М.

Учасники тренінгу ознайомилися з ефективним використанням інформаційно-комунікаційних технологій у педагогічній та методичній діяльності, а саме:

  • актуалізували значення ІКТ в розвитку педагогічної майстерності педагогічного працівника закладу дошкільної освіти;
  • обговорили шляхи набуття інформаційно-цифрової компетентності та етичні норми роботи з інформацією (авторське право, інтелектуальна власність тощо);
  • апробували можливості освітніх інформаційних он-лайн ресурсів, зокрема сервіру Google, Plickers;LearningApps;
  • набули навичок створення різних документів на google disk (googleforms, googledocs, google sites), блогу на платформі www.blogger.com та використання їх для спільної он-лайн роботи;
  • отримали практичні рекомендації щодо використання сервісів WEB 2.0 в роботі вихователя закладу дошкільної освіти: Google, LearningApps.org, www.blogger.com зі створення дидактичних матеріалів.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Пасяда М.І., Токаренко Н.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.