Система Orphus

Партнерство ГАШ з громадою

14 листопада 2018 року кафедрою менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського спільно з районним методичним кабінетом та відділом освіти Кобеляцької районної ради було проведено обласний науково-практичний семінар «Партнерство ГАШ з громадою»(з досвіду роботи Білицької ЗОШ № 1) на базі Опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області».

 

З привітальним словом до учасників семінару звернулися начальник відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації Н.М.Коваль та завідуюча Кобеляцького районного методичного кабінету А.Н.Мужайло

Директор школи О.П.Іванченко презентувала свій освітній заклад як громадсько-активну школу, пріоритетними напрямами якої є волонтерство, лідерство, національно-патріотичне виховання.

Про партнерство громадсько-активної школи з громадою розповіла заступник директора з виховної роботи М.В.Барбі. У своєму виступі вона наголосила, що ГАШ спрямовує свою діяльність на розвиток партнерських стосунків із установами, які є на території громади. Такі стосунки забезпечують гармонійну роботу різних установ з дітьми, їх сім’ями та місцевою громадою, забезпечують тісну співпрацю. У підтримку її слів виступила команда дітей-волонтерів та голова комітету співпраці з педагогічним колективом, орган самоврядування старшокласників Ю.Бабенко.

Поділилася досвідом роботи в ГАШ заступник директора з виховної роботи Кобеляцького ліцею № 2 ім. О. Гончара Н.В.Чуніхіна.

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського Т.В.Водолазська ознайомила присутніх з програмою «Лідер в мені» Стівена Кові. Учасники практикувалися у формуванні звичок високоефективних підлітків. Виступила з пропозицією запровадити дану програму в Полтавській області.

Кандидат педагогічних наук, завідувачка кафедри менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського С.В.Королюк висвітлила питання, як провести самооцінювання якості діяльності ГАШ.

На завершення учасники семінару переглянули виступи художніх колективів закладу.

Керівники закладів освіти Полтавської області відзначили, що проведення таких заходів важливе та актуальне для подальшої роботи щодо обміну досвідом з діяльності громадсько-активних шкіл.

Завантажити матеріали заходу можна на гугл-дискуhttps://drive.google.com/open?id=10nP6Cv_qnanTyolLX4KuiJwKpvXv2Z0Q

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Паламаренко Л.Й.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.