Система Orphus

«Змішане навчання: Медіаграмотність для освітян»

«Змішане навчання: Медіаграмотність для освітян» – Всеукраїнська науково-практична конференція з такою назвою відбулася 16 листопада 2018 року в Києві у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

 

Захід було присвячено запуску 19 листопада 2018 року нового курсу з медіаграмотності на платформі «Prometheus» «Медіаграмотність: практичні навички». Це авторський курс кандидата політичних наук, доцента кафедри видавничої справи та редагування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», директора Інституту світової політики, відомого політолога Євгена Магди. Його мета – надати слухачам зручний інструментарій для вивчення медіаграмотності заради втілення його принципів і засад в українському суспільстві.

Ґрунтовними були виступи авторки онлайн-курсу з підготовки до ЗНО з української мови та літератури – кандидата філологічних наук, доцента кафедри видавничої справи та редагування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Ірина Побідаш;

автора ще одного нового курсу «Медіграмотність для освітян» – вчителя медіаграмотності та зарубіжної літератури, директора СШ №148 ім. Івана Багряного м. Києва, члена Колегії Міністерства освіти і науки, медіатренера, медіааналітика, консультанта медіаосвітніх проектів Сергія Горбачова.

Також до роботи конференції долучився співавтор одного з найуспішніших курсів в історії платформи «Prometheus» «Критичне мислення для освітян» доктор педагогічних наук, професор кафедри історії України, керівник сектора лабораторії модерної історії України та інноваційних освітніх технологій Запорізького національного університету Сергій Терно, який ознайомив присутніх із своїм новим онлайн-курсом «Освітні інструменти критичного мислення».

Від Полтавського ОІППО ім. М.В.Остроградського участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції взяла участь кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Резніченко З.В.

Посилання на курси із медіаграмотності: 
«Медіграмотність: практичні навички» 

«Медіграмотність для освітян» 

Курси створено в рамках програми Transition Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Резніченко З.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.