Система Orphus

Навчання для дорослих по-іншому, гра по-новому

8 листопада 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулася цікава форма роботи з педагогами - Ділова гра на тему «Гра та іграшки в житті дитини».У заході взяли участь 22 вихователі закладів дошкільної освіти області.

 

Метою ділової гри було:

- розширити теоретичні знання та вдосконалити практичні вміння педагогівщодо особливостей організації ігрової діяльності з дітьми дошкільного віку;

- визначити значення та місце гри в житті дитини;

- пригадати класифікацію та види ігор;

- розширити уявлення педагогів щодо використання нетрадиційних матеріалів для створення ігрової діяльності з дошкільниками.

 

Головне - згадати про те, що звичайні речі, які дорослим здаються звичними і непомітними, для дитини можуть виявитися цілим відкриттям. Щоб інновації прийшли в життя кожної дитини, педагоги самі мають стати більш інноваційними!

На початку заходу відбулося емоційне знайомство у колі та створення позитивної атмосфери співпраці за допомогою різноманітних ігрових вправ: «Цікаві привітання», «Знайди собі пару», «Ланцюжок співпраці».

В основній частині ділової гри вихователі спільно з методистами відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти Корф Ілоною Вікторівною та Пасядою Мариною Ігорівною демонстрували свої знання про класифікацію та види ігор з дітьми у закладі дошкільної освіти, ділилися власним досвідом роботи щодо сучасних підходів до організації ігрової діяльності з дошкільниками.

У практичній частині заходу педагоги мали нагоду самостійно відтворити різні види ігор з використанням нетрадиційного ігрового матеріалу та презентували свої творчі доробки.

По завершенню ділової гри учасники у рефлексійному колі висловлювали свої позитивні враження та побажання під час ігрових вправ «Це чудово»,«Башточка бажань» та отримали матеріали в скарбничку дидактичних ігор.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Корф І.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.