Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

5 листопада 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому було розглянуто питання: «Про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році в Полтавській області»(доповідач: Кравченко Т.О., методист центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти); «Про роботу Шкіл новопризначених та професійного зростання керівників методичних служб» (доповідач: Жара Н.М., методист центру координації діяльності методичних служб»).

 

Кравченко Тамара Олексіївна у своєму виступі доповіла про організаційно-методичний супровід зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році в Полтавській області.

Проаналізувала результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників закладів загальної середньої освіти 2018 року Полтавської області у порівнянні з середнім показником по Україні та в розрізі ОТГ за розрахунком середнього бала сертифіката ЗНО.

Висвітлила результати державної підсумкової атестації з української мови, математики, історії України, англійської мови за рівнями навчальних досягнень випускників ЗЗСО 2018 року Полтавщини.

Розглянула результати учасників ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови у розрізі районів та вказала на кількість 200-бальників області та назвала перелік навчальних закладів, випускники яких отримали 200-бальні результати.

Жара Наталія Миколаївна у своєму виступі доповіла про особливості роботи Шкіл новопризначених та професійного зростання керівників методичних служб у 2016-2017 роках.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.