Система Orphus

На засіданні вченої ради ПОІППО обговорювали непрості, проте актуальні питання, і шукали оптимальні рішення

25 жовтня 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбулося засідання вченої ради, на якому розглянули як планові, так і позапланові питання:

 

1. Звіти про роботу кафедр ПОІППО у 2018 р. з виконання Стратегії розвитку ПОІППО на 2017-2027 рр., Перспективного плану розвитку ПОІППО на 2017-2021 рр. (Доповідали Зелюк Віталій Володимирович, к.п.н., доцент, ректор ПОІППО, Клепко Сергій Федорович, д.філос.н., доцент, завідувач кафедри філософії і економіки освіти, проректор з наукової роботи, Канівець Зоя Миколаївна, доцент кафедри методики і змісту освіти, Устименко Тетяна Анатоліївна, к.психол.н., професор кафедри менеджменту освіти) рішення додається

2. Про схвалення плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників області у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського на 2019 рік (рішення додається)

3. Про рекомендацію до друку збірника матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Біографія вчителя у біографії учня» (рішення додається)

4. Про схвалення Положення про систему внутрішнього забезпечення якості післядипломної освіти (систему внутрішнього забезпечення якості освіти) Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського

5. Про рекомендацію для поширення електронного видання «Видатні вчені України та відомі науковці Полтавщини: Методичні рекомендації для закладів загальної середньої освіти Полтавської області» (рішення додається)

6.Про рекомендацію до друку монографії «Клепко С. Ф. Практична філософія освіти: поняття і стратегії / С. Ф. Клепко. – Полтава : ПОІППО, 2018.» (рішення додається)

Друге та четверте питання порядку денного викликали жваве обговорення, в якому взяли участь Зелюк В. В., к.п.н., доцент, ректор ПОІППО, Клепко С. Ф., д.філос.н., доцент, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри філософії і економіки освіти, Золотухіна В. М., завідувач центру координації діяльності методичних служб ПОІППО, Заєць Г. М., методист відділу організації підвищення кваліфікації, Крилевець М. П., методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти.

Рішення вченої ради ПОІППО доступні для завантаження у вище зазначених гіперпосиланнях.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Діденко С.Г.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.