Система Orphus

Школа, що надихає

11 жовтня 2018 року на базі КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Полтавської міської ради Полтавської області» відбулася управлінська практика для слухачів курсів - директорів закладів загальної середньої освіти Полтавської області.

 

Педагогічний колектив працює над місією закладу: «Створення творчого освітнього середовища для розкриття талантів, сприяння особистісному розвитку кожного учасника освітнього процесу та формування готовності до навчання упродовж усього життя».

Директор школи О.Й.Горіна ознайомила колег з проектами, що реалізовуються в школі: «Самоменеджмент у молодшій школі» (ділова гра з управління самим собою, своєю волею, характером) «Я – особливий», «Я – добрий», «Я – творчий», «Я – патріот»); «Яскравий світ моєї школи» спільно з ПОІППО ім. М. В. Остроградського, ПНТУ ім. Ю. Кондратюка (архітектурний факультет) за підтримки депутата міської ради — випускника школи І.Діденка, випускників, батьків та вчителів школи; Міжнародний проект «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров'я в Україні» (за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України). Школа з 2005 року є учасником проекту «Школа як осередок громади» започаткованого у 2003 році Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Фондом Чарльза Стюарта Мотта та Міжнародного фонду «Відродження». Проводяться різноманітні заходи: інтегровані уроки, виставки художників, родинні свята, зимові дні, фестивалі і т.п.

Приємно вразила слухачів екскурсія по школі. Вони побачили виставки в кожному класі, які були підготовлені до «Дня гарбуза», авторські крісла, подіум для релаксації та антистресовий куточок. Кожного тижня проводяться презентації класів. На завершення управлінської практики директори обмінювалися досвідом та подякували директорові за цікаву розповідь.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Паламаренко Л.Й.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.