Система Orphus

Тренінг “Співпраця школи з батьками” для учасників регіонального експерименту

25 жовтня 2018 року на базі Опорного закладу «Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф. Д. Рубцова» пройшов тренінг для вчителів початкових класів — учасників регіонального експерименту “Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» на базі загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області на 2017–2022 роки” з теми “Співпраця школи з батьками”.

Під час навчання учасники досліджували основні інструменти співпраці школи з батьками; вивчали принципи партнерства, шляхи налагодження партнерських стосунків між школою та громадою; поглиблювали знання зі стратегій партнерського навчання.

Тренери Нової української школи Ніна Курмишева і Тетяна Водолазська запропонували учасникам тренінгу комплекс вправ, спрямованих на розвиток демократичних цінностей у класі, суб’єкт-суб’єктну взаємодію в колективі. Ключові принципи партнерства у новій школі були представлені через особистісний і діяльнісний підходи.

Учителі початкових класів під час тренінгу моделювали ситуації, які трапляються в школі, обговорювали моделі поведінки, шляхи співпраці між учнями, учнями та вчителями, школою та громадою.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Тетяна Водолазська

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.