Система Orphus

Про використання бренду України „Ukraine Now”

На виконання пункту 4 параграфа 7 Протоколу № 37 засідання Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року, а також з метою належного використання технічного стандарту (брендука) форми знака (бренда) України, Міністерство інформаційної політики України звертається з проханням під час проведення закордонних заходів, а також заходів в Україні за участі іноземних представників, використовувати бренд України „Ukraine Now”, що був затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року №416.

 

Використання бренду має здійснюватися відповідно до технічного стандарту бренду України „Ukraine Now”, що розміщений у вільному доступі за посиланням: https://mip.gov.ua/content/ukrainenow.html .

Зазначаємо, що використання бренду України „Ukraine Now” не потребує додаткових погоджень та дозволів. Таке використання є вільним і слугує для уніфікованого та впізнаваного представлення України за кордоном.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Прес-центр

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.