Система Orphus

XХІІ математичні змагання імені М. В. Остроградського

Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського 19 жовтня 2018 року на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка проведено другий (обласний) етап XХІІ математичних змагань імені М.В. Остроградського.

 

У змаганнях обласного етапувзяло участь 72 школярі, із них у молодшій групі (8-9 клас) – 35 учнів, у старшій групі (10-11 клас) – 37 учнів.

Змагання проводяться з метою виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до традицій свого народу.

Обласний етап Змагань складався з двох турів: це підготовка наукової роботи і виконання практичних завдань (доведення теореми зі шкільного курсу геометрії або алгебри; розв'язування задач із різних розділів шкільної математики; питання, пов’язаного із життєвим шляхом та науково-педагогічною діяльністю М.В.Остроградського).

Найкраще свої знання продемонстрували учні міст Полтави, Кременчука, горішні Плавні, Лубенського, Пирятинського та Новосанжарського та Глобинського районів.

Вітаємо переможців:

Молодша група (8, 9 класи)

I місце ­ Хоменко Тетяна Андріївна, Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Кременчуцької міської ради Полтавської області (учитель Денисенко Валентина Олександрівна);

ІІ місце ­ Тур Максим Віталійович, Комунальний заклад «Полтавська гімназія №6» Полтавської міської ради Полтавської області (учитель Шамшева Наталія Андріївна);

ІІ місце ­ Ширай Єгор Олександрович, Полтавська гімназія № 33 Полтавської міської ради Полтавської області (учитель Миропольцева Тамара Федорівна);

ІІІ місце ­ Комендант Софія Юрфївна, Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області (учитель Філімонова Марія Олександрівна);

ІІІ місце ­ Лотиш Андрій Васильович, Градизька гімназія імені Героя України Олександра Білаша Глобинської районної ради Полтавської області (учитель Іваненко Валентина Олександрівна);

ІІІ місце ­ Писаренко Валерія Олександрівна, Комунальний заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П. Котляревського» Полтавської міської ради Полтавської області (учитель Штонда Євгенія Миколаївна).

 

Старша група (10-11 клас)

І місце ­ Зимовець Руслан Олегович, ОЗ «Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Полтавської області (учитель Інзик Наталія Олександрівна);

ІІ місце ­ Згінник Олександр Анатолійович, Кременчуцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей” №4 Кременчуцької міської ради Полтавської області (учитель Спичка Ганна Іванівна);

ІІ місце ­ Грабар Олександр Олександрович, Комунальний заклад «Полтавська гімназія №32» Полтавської міської ради Полтавської області (учитель Семененко Наталія Миколаївна);

ІІІ місце ­ Пузь Дарина Олександрівна, Литвяківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради Полтавської області (учитель Одокієнко Валентина Миколаївна);

ІІІ місце ­ Липенко Олексій Сергійович, Комунальний заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П. Котляревського» Полтавської міської ради Полтавської області (учитель Сушко Наталія Анатоліївна);

ІІІ місце ­ Деньгуб Дар’я Сергіївна, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (учитель Валкова Валентина Григорівна).

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Є. О Яловець

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.