Система Orphus

Про участь у Міжнародній науково-практичній конференції присвяченій 20-ій річниці Проекту відродження Сорочинського ярмарку «Сорочинський ярмарок – історична пам’ятка ярмаркування в Україні»

22 серпня 2018 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбулася Міжнародна науково-практична конференція присвячена 20-ій річниці Проекту відродження Сорочинського ярмарку «Сорочинський ярмарок – історична пам’ятка ярмаркування в Україні».

 

У конференції також взяли участь науковці та методисти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, учасники ОСДГ «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технології» та вчителі трудового навчання, технологій, креслення нашої області, всього 40 осіб.

У своєму виступі Чемшит В.Г., методист відділу природничо-математичних дисциплін ПОІППО ім. М.В. Остроградського наголосила, що освітяни Полтавщини також підтримують пропозицію про надання статусу Сорочинському Ярмарку як нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.