Система Orphus

Про проведення обласного конкурсу серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання у 2018 році

На виконання Рішення тринадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 31 січня 2017 року № 350 «Про затвердження обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки», рекомендацій засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури від 20.01.2017 та наказу Департаменту освіти і науки від 31.08.2018 № 333 «Про проведення обласного конкурсу серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання у 2018 році» 8 жовтня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання членів журі обласного конкурсу серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання у 2018 році.

 

Метою конкурсу є підвищення ролі предмета «Захист Вітчизни» у формуванні в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни, активізації військово-патріотичної роботи у закладах, діяльності керівництва навчальних закладів щодо вдосконалення матеріально-технічної бази військово-патріотичного та фізичного виховання.

Матеріали на конкурс представили дванадцать закладів освіти області, а саме:

Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради;

Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;

Лубенська ЗОШ I-III ступенів № 4 Лубенської міської ради;

Полтавська гімназія №13 Полтавської міської ради;

Старосанжарський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Малоперещепинської сільської ради;

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Кременчуцької міської ради;

Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат № 2 I-III ступенів«Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ім. Софії Русової      Полтавської обласної ради;

Опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1 Зіньківської районної ради»;

Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкоюПолтавської обласної ради;

Державний навчальний заклад «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»;

Кременчуцька спеціалізована школа I-III ступенiв № 7 з поглибленим вивченням фізичної культури та основ здоров'я Кременчуцької міської ради.

Всі учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Після перегляду наданих матеріалів поважне журі конкурсу визначили переможця та призерів конкурсу:

I місце –Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкоюПолтавської обласної ради;

II місце – Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;

III місце – Опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області».

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки та цінними подарунками.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Сич О.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.