Система Orphus

У Полтавському ОІППО проведено засідання ректорату

1 жовтня 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому було розглянуто питання «Про впровадження курсу «Філософія для дітей» в систему загальної середньої освіти області» (доповідач: Бондар Т.О., доцент кафедри філософії і економіки освіти); «Про особливості ведення ділової документації в ПОІППО» (доповідач: Піддубна Н.Д., завідувачка канцелярії).

 

У своєму виступі Бондар Тетяна Олексіївна доповіла про особливості імплементації в освітній простір Полтавської області методики розвитку критичного, креативного мислення «Філософія для дітей» Метью Ліпмана та результати діяльності обласної спеціальної дослідницької групи «Філософія у школі».

Піддубна Наталія Дмитрівна у своєму виступі проаналізувала документообіг у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського за 2017 рік та І квартал 2018 року.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.