Система Orphus

Зустріч з олімпійцями, присвячена Дню фізичної культури та спорту в Україні

18 вересня 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім.М.В. Остроградського відбулася зустріч працівників інституту та слухачів курсів підвищення кваліфікації зі спортсменами-олімпійцями Полтавщини, присвячена Дню фізичної культури та спорту в Україні.

Учителі фізичної культури, керівники гуртків та секцій закладів загальної середньої освіти, заступники директорів закладів загальної середньої освіти з виховної роботи та всі бажаючі мали змогу поспілкуватися з відомими спортсменами, які представляли наш край на Олімпійських іграх. Гетьман Інесса Рудольфівна, відповідальний секретар Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України розповіла про цілі та завдання ПОВ НОК України, про проекти та заходи, які проводяться під патронатом НОК України. Копчикова Світлана Глібівна, майстер спорту СРСР міжнародного класу з плавання, учасниця XXIV Олімпійських ігор у Сеулі 1988 року поділилася спогадами про перші кроки в спорті та способами досягнення найвищих результатів. Лівер Марія Володимирівна, майстер спорту України, учасниця XXX Олімпійських ігор у Лондоні 2012 року звернула увагу на психологічну та функціональну підготовку спортсменів до змагань високого рівня. Всі учасники зустрічі отримали цінні подарунки від Полтавського обласного відділення НОК України.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Сич О.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.