Система Orphus

Перемога учнів з Кременчука на Міжнародній олімпіаді з інформатики в Японії

З 1 по 8 вересня 2018 року у м. Цукубі в Японії відбувається 30-та Міжнародна олімпіада з інформатики (https://ioi2018.jp).

 

У змаганнях беруть участь представники 87 країн світу, кожну країну представляє по 4 школярі.

Протягом двох днів проходили змагання у головному залі Tsukuba Capio Arena, де кожному учаснику потрібно було розв’язати по три задачі за 5 годин.

Для 367 учасників олімпіади були організовані екскурсії по визначних місцях м. Цукубі, в Національний інститут передових промислових наук і технологій, Цукубський космічний центр, до національного парку з гейзерами Nikko Edo Wonderland і інш.

Україну представляла команда, у складі якої – двоє учнів і один випускник Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка та учень з Ужгорода.

За результатами змагання Данііл Смельський (м. Кременчук) виборов золоту медаль, Софія Мельник (м. Кременчук) та Назарій Деньга (м. Кременчук) – срібні медалі, а Адальберт Макарович (м. Ужгород) – бронзову.

Усіх учнів з м. Кременчука підготував Заслужений учитель України, викладач Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка Валентин Іванович Мельник.

Вітаємо Данііла, Назарія, Софію, Адальберта, Валентина Івановича і всіх, хто сприяв досягненню нашими учнями високих результатів, з перемогою на міжнародному рівні.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Шостя С.П.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.