Система Orphus

Проведення воркшопу на тему «Сенсорний розвиток дітей з інтелектуальними порушеннями»

30 травня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся воркшоп для заступників директорів з навчально-виховної роботи спеціальних шкіл-інтернатів на тему "Сенсорний розвиток дітей з інтелектуальними порушеннями».

 

          У семінарі взяли участь 13 педагогічних працівників спеціальних шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів.

           Зустріч проходила в 2 етапи: теоретичний та практичний.

          Під час теоретичної частини виступили: Тимошенко Н.П, методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського з доповіддю «Про готовність дітей з інтелектуальними порушеннями до навчання в спеціальній школі в світлі концептуальних засад Нової української школи»; Хорошева Т.В., методист центру практичної психології та соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

ім. М.В. Остроградського з доповіддю «Сенсорний розвиток як основа інтелектуального розвитку дитини». Про сенсорний профіль дитини з особливими освітніми потребами розповіла та показала практичні вправи Чубенко О.В., вчитель-логопед Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради.

          Галіч Т.А., заступник директора з навчально-виховної роботи Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату поділилася досвідом щодо роботи шкільної психолого-медико-педагогічної комісії у вивченні готовності учнів до навчання у спеціальному закладі. Учасники заходу ознайомилися з практичним досвідом щодо стимуляції мовлення дітей методом сенсорно-інтегративной терапії.

          В ході заходу відбулися обговорення актуальних проблем та стратегічних підходів щодо вдосконалення методів і педагогічної діагностики готовності дітей з порушенням розвитку до навчання і праці.

          Слухачі воркшопу подякували колегам за підтримку та ініціативу проведення змістовного заходу.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Тимошенко Н.П.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.