Система Orphus

Педагогічна генетика: потенціал для системи післядипломної педагогічної освіти

На семінарі була заслухана доповідь В.М. Помогайбо, кандидата біологічних наук, доцента, професора кафедри філософії та економіки освіти на тему «Педагогічна генетика як потенціал післядипломної освіти вчителів».

Доповідач здійснив теоретичне обґрунтування значення положень педагогічної генетики для подальшої розбудові сучасної освіти. Педагогічна генетика дає сучасному вчителю сукупність знань, необхідних для усвідомлення такого природного явища як глибоке різноманіття людей, щоб у своїй навчально-виховній роботі практикувати персоналізований підхід до кожної дитини з метою найбільш раннього виявлення та розвитку її творчих здібностей. Тема доповіді є актуальною, враховуючи те, що в українській шкільній освіті продовжує домінувати усереднювальний підхід до учнів.

У обговоренні доповіді взяв участь проректор із наукової роботи ПОІППО С.Ф. Клепко, доктор філософських наук, доцент, завідувач кафедри філософії та економіки освіти, який наголосив на спрямуванні ключових положень педагогічної генетики для покращення рівня післядипломної освіти вчителів, а також науково-методичної діяльності співробітників інституту.

 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Помогайбо В.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.