Система Orphus

Вічна пам'ять Анатолію Івановичу Бардаченку

В ніч з 1 на 2 червня 2018 року після тяжкої хвороби у 66 років пішов у вічність Анатолій Іванович Бардаченко, який все своє життя віддав освіті Полтавщини.

 

          Закінчивши у 1973 році фізико-математичний факультет Полтавського педагогічного інституту ім. В.Г.Короленка, трудову діяльність він розпочав учителем у школах Диканського району. Потім працював учителем та заступником директора шкіл обласного центру, завідуючим Октябрського відділу освіти м. Полтави.

         З 1989 року впродовж 25 років Анатолій Івнович працював першим заступником начальника управління освіти та начальником відділу загальної середньої і професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. Останні роки - у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.

          Анатолій Іванович знаний не лише в області , а в Україні як досвідчений управлінець освітньої галузі, ініціатор та втілювач багатьох освітянських проектів, член робочих груп та асоціацій щодо модернізації загальної середньої освіти, створення мережі закладів нового типу.

         Він безпосередній учасник створення музею-заповідника А.С.Макаренка та обласного ліцею для обдарованих дітей з сільської місцевості в с. Ковалівка Полтавського району, Кременчуцького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а також реорганізації обласних інтернатних закладів.

          Спрямовував свою роботу на розвиток сільської школи, був співавтором розробки обласної цільової комплексної програми «Сільські навчально-виховні заклади Полтавшини», проводив активну роботу щодо відновлення та створення дошкільних навчальних закладів у сільській місцевості. Також важливу увагу надавав розробці та провадженню обласних комплексних програм: «Розвиток освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки», «Шкільний автобус», «Матеріально-технічне забезпечення закладів обласного підпорядкування». Творчо підходив до проведення статистичного аналізу розвитку середньої освіти Полтавщини, її кадрового забезпечення та вирішення шляхів їх поліпшення.

          На всіх посадах Анатолій Іванович вмів знайти ефективне вирішення непростих проблем, був компетентним порадником керівників органів освіти області та директорів закладів освіти, справжнім професіоналом-педагогом. І разом з тим був відкритою, доступною та щирою людиною у колі колег та однодумців.

          Анатолій Іванович брав активну участь у громадському житті: депутат Октябрської у м. Полтаві районної ради, член президії Полтавського обкому профспілки працівників освіти і науки України.

          За плідну педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток освіти Бардаченко А.І. нагороджений значками «Відмінник освіти УРСР», «Відмінник освіти України», почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Полтаської облдержадміністрації та обласної ради.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Прес-центр

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.