Система Orphus

Про зустріч з Миколою Зубковим у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім.М.В. Остроградського “Ну що б, здавалося, слова...”

23 травня в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім.М.В. Остроградського в рамках Педагогічних студій відбулася зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації, методистів та викладачів інституту з Миколою Зубковим, мовознавцем, шевченкознавцем, укладачем “Кобзаря” Т.Г. Шевченка, єдиного видання без цензури.

Учасники зустрічі з цікавістю сприйняли нову інформацію про унікальні видання “Кобзаря”, переконалися, що «Кобзар» Тараса Шевченка досі залишається у цензурованій версії, що мовознавець Микола   Зубков, викладач Харківського університету, а зараз і НУ «Львівська Політехніка», багато років тому вирішив відсіяти зерно від полови і таки з'ясувати, що ж насправді писав Тарас Шевченко в своїх віршах. Для того 8 років вичитував його рукописи і діаспорні видання. Микола Зубков опублікував уже шосте доповнене видання «Кобзаря» без цензури. Нині – це єдина правдива версія «Кобзаря» з оригінальним текстом.

 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чирка В.В., Бечкало З.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.