Система Orphus

Відбувся тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти області «Нетрадиційні техніки зображувальної діяльності, як засіб творчого розвитку особистості дошкільника»

3 травня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти області «Нетрадиційні техніки зображувальної діяльності, як засіб творчого розвитку особистості дошкільника». У роботі тренінгу взяли участь 33 педагоги.

 

Мета заходу – розширити теоретичні знання та вдосконалити практичні вміння педагогів області щодо нетрадиційних технік зображувальної діяльності, з використанням різноманітних засобів, матеріалів та прийомів образотворення, відповідно віку та особливостям розвитку дітей дошкільного віку.

У теоретичній частині тренінгу методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти Корф Ілона Вікторівна ознайомила учасників із різними видами нетрадиційних технік зображувальної діяльності та особливостями їх використання з дітьми дошкільного віку. У другій практичній частині тренінгу педагоги ознайомилися з новими техніками образотворчої діяльності «Ебру» (малювання на воді), «малювання сухими фарбами» та самостійно спробували відтворити їх під час практичної діяльності.

Наприкінці тренінгу учасники презентували свої творчі роботи.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Корф І.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.