Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

7 травня 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому було розглянуто питання «Про реалізацію принципу наступності між дошкільною та початковою освітою у закладах дошкільної освіти Полтавської області» (доповідач: Пасяда М.І.,методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти); «Про особливості ліцензування закладів освіти» (доповідач: Куляєва О.О., методист відділу ліцензування та атестації навчальних закладів); «Освіта в ОТГ: проблеми та перспективи» (доповідач: Воліченко І.А., методист відділу роботи з персоналом).

 

Пасяда Марина Ігорівна у своєму виступі розкрила питання щодо наступності між дошкільною та початковою ланками освіти, окреслила ключові компоненти формули Нової української школи та ознайомила з різними формами методичної роботи з батьками, педагогами та дітьми старшого дошкільного віку.

Завантажити презентацію (pdf)

Куляєва Ольга Олександрівна доповіла про особливості ліцензування освітньої діяльності у сферах дошкільної освіти та загальної середньої освіти, яке відповідно до чинного законодавства є обов’язковим для всіх закладів освіти незалежно від форми власності. Доповідачем були названі основні зміни в нормативно-правовому полі процедури ліцензування та проаналізовано особливості роботи відділу ліцензування та атестації в режимі підготовки розпоряджень голови Полтавської обласної державної адміністрації щодо видачі ліцензій у сферах дошкільної освіти та загальної середньої освіти закладам освіти області.

Завантажити презентацію (pdf)

Воліченко Інна Андріївна у своєму виступі проінформувала про стан створення об’єднаних територіальних громад (ОТГ) в Полтавській області станом на 7.05.2018. Проаналізувано процес утворення органів управління освітою та методичних служб в новостворених громадах та виокремлено проблеми та перспективи розвитку освіти в ОТГ.

Завантажити презентацію (pdf)

 

 

 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.