Система Orphus

Про інструктивно-методичну нараду з питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році в Полтавській області

4 травня 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено інструктивно-методичну нараду з питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році в Полтавській області.

 

До участі у нараді запрошувалися відповідальні за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районах (містах) області, ОТГ.

На нараді розповіли про хід підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році в Полтавській області, зокрема розглянули Положення про державну підсумкову атестацію у системі загальної середньої освіти; рекомендації для керівників закладів загальної середньої освіти щодо роздрукування запрошень-перепусток з інформаційних сторінок учасників ЗНО та внесення змін персональних даних до бази даних абітурієнтів-учасників ЗНО; ознайомили з мережею округів ЗНО-2018; підбили підсумки реєстрації на пробне тестування та основну сесію ЗНО-2018 у Полтавській області.     

На всі запитання, що виникали в учасників наради, працівниками центру надані вичерпні відповіді.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Одарюк О.О.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.