Система Orphus

Проведено семінар-тренінг з військової тактико-спеціальної підготовки

3 травня 2018 р. на військовому полігоні «Вакуленці» було проведено семінар-тренінг з військової тактико-спеціальної підготовки.

 

Семінар-тренінг для 44 викладачів предмета «Захист Вітчизни» провели вчитель фізичної культури та «Захисту Вітчизни» Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І. П. Котляревського, переможець обласного етапу «Учитель року – 2016» в номінації «Захист Вітчизни», керівник Полтавського обласного військово-спортивного центру «Воїн» Бариш Олег Миколайович, інструктори центру «Воїн» та військові 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку Збройних Сил України.

Під час заходу учасники ознайомились з засобами військового зв'язку, загальною будовою та правилами використання стрілецької зброї (автомат, кулемет, снайперська гвинтівка, гранатомет), організаційною структурою механізованого відділення та його озброєнням, вдосконалили знання та навички з основ мінної підготовки та мінної безпеки, а також отримали консультацію щодо індивідуальних дій бійця (позиції, переміщення, перезарядка) та тактики дій малих груп, після чого потренувалися виконувати їх на практиці.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Сич О.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.