Система Orphus

Відбувся тренінг «ІКТ на уроках трудового навчання і технологій»

26 квітня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся тренінг «ІКТ на уроках трудового навчання і технологій».

 

Мета: Актуалізація знань щодо використання ІКТ при формуванні технологічних компетентностей та конкурентоспроможності на уроках трудового навчання, технологій в контексті Нової української школи.

У тренінгу взяли участь 47 зацікавлених в даній темі учителів трудового навчання, технологій із усіх міст, районів та об’єднаних територіальних громад Полтавської області.

Про методологічні основи застосування інформаційно-комунікаційних технологій в проектно-технологічній діяльності учнів розповів Цина А.Ю., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики технологічної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Інноваційні педагогічні технології у трудовому навчанні як засіб формування технологічних компетентностей та конкурентоспроможності учнів ‒ тема повідомлення Чемшит В. Г., методиста відділу природничо-математичних дисциплін та технологій ПОІППО ім. М.В. Остроградського.

До тренінгу у режимі скайп-зв’язку долучилися учителі Семенівського НВК №2 – Кузуб Л.А., вчитель трудового навчання, та Кузуб Ю.А, учитель інформатики, які продемонстрували технології оздоблення писанок. Велику зацікавленість викликав робот, сконструйований учнями Семенівського НВК №2 з набору робототехніки, який здійснював запрограмований розпис пінопластової заготовки яйця.

Учасники обласної спеціальної дослідницької групи «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технології» Ляшенко С. В., учитель трудового навчання, технологій Сагайдацького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради та Москвич М.П., учитель трудового навчання, технологій, креслення Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради, Максименко Л.М., методист центру педагогічних інновацій та інформації ПОІППО поділилися досвідом та розроробками з тем «Проведення інтерактивних уроків з трудового навчання і технологій із використанням он-лайн сервісів», «Розроблення та використання електронних посібників з трудового навчання і технологій», «Сучасні он-лайн сервіси на уроках трудового навчання і технологій».

Під час рефлексії учасники тренінгу обмінялися думками та враженнями, відмітили високу результативність та практичність проведеного заходу.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чемшит В.Г., Козлов О.Є., Максименко Л.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.