Система Orphus

Зустріч з авторами підручників

12 квітня 2018 року на базі Лубенської спеціалізованої школи №6  пройшов-семінар-практикум “Реалізація компетентнісного та діяльнісного  підходів  у процесі вивчення української мови та літератури”. У рамках семінару пройшла зустріч з авторами шкільних підручників: Борзенком О.І. та Глазовою О.П.

 

          Роботу семінару розпочав Лелюх В.М., директор департаменту зв’язків з громадськістю  видавництва “Ранок”.

          Олександр Іванович Борзенко, професор кафедри української літератури Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, доктор філологічних наук,  розповів про проблеми, які існують у шкільній літературній освіті, про те, як   матеріал підручника допомагає долати деякі з них. Він та співавтор підручників учитель О.В.Лобусова  уклали нові підручники з літератури для 10 класу (рівень стандарту та профільний рівень), зі змістом яких можна познайомитись  на репозитарії навчальної літератури.

          Олександра Павлівна Глазова, доцент кафедри методики мов і  літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти  Київського університету, кандидат педагогічних наук,  порушила актуальні проблеми компетентнісного та діяльнісного підходів при вивченні української мови, формування емоційного інтелекту у школярів, дала корисні поради щодо роботи із завданнями, що вміщені в підручниках.

           У роботі семінару взяли участь   філологи міст Лубен, Миргорода, Пирятина, Лубенського, Миргородського, Пирятинського, Оржицького, Хорольського, Лохвицького, Гребінківського, Чорнухинського районів.

          Організатори заходу — ПОІППО ім. М.В.Остроградського, відділ освіти виконкому Лубенської міської ради, видавництво “Ранок”.  

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Коваленко О.П.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.