Система Orphus

Про нараду з питань підготовки до міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 та моніторингового дослідження випускників початкової школи

5 квітня 2018 року в Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти відбулася нарада з підготовки персоналу пунктів тестування для адміністрування міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 та моніторингового дослідження випускників початкової школи.

 

          У нараді взяли участь завідувач центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Кравченко Т.О. та методисти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Барболіна Н.М., Коваленко Н.А., Непорада В.М., Одарюк О.О., Яловець Є.О.

          На нараді розглядалися питання щодо підготовки відповідальних осіб для адміністрування міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 та першого циклу моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи в Полтавській області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Непорада В.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.