Система Orphus

Про проведення навчань/інструктажів для старших інструкторів, інструкторів та чергових, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році

У лютому-березні 2018 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів міст Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Горішні Плавні, Гадяч, Карлівка, Кобеляки, Пирятин та Полтавського району працівниками центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти інституту проведено 30 навчань/інструктажів для педагогічних працівників, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році в Полтавській області.

 

Усього було навчено близько 2500 педагогічних працівників, зокрема для старших інструкторів, інструкторів, чергових, сертифікованих у 2016-2017 роках, проводилися інструктажі, для персоналу, залученого вперше у цьому році,   — навчання.

У процесі роботи учасники ознайомилися з особливостями організації та проведення ЗНО у 2018 році, опрацювали технологічні картки старшого інструктора, інструктора та чергового, реєстр нестандартних ситуацій, що можуть виникати в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання та проаналізували можливі способи їх вирішення, переглянули відеофільми “Технологічна карта старшого інструктора/інструктора та чергового”, “Технологічна карта старшого інструктора/інструктора (особливості для проведення ЗНО з іноземних мов)”, надані Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти. Після навчання та інструктажу всі учасники пройшли тест-контроль у режимі он-лайн та отримали відмітки в сертифікатах Харківського РЦОЯО, якими засвідчується дозвіл роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Навчання/інструктажі та тренінги проводили завідувач центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Кравченко Тамара Олексіївна та методисти Барболіна Наталія Михайлівна, Коваленко Наталія Анатоліївна, Непорада Вікторія Миколаївна, Одарюк Олена Олександрівна.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Одарюк О.О.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.