Система Orphus

Як створити безпечне та дружнє середовище в школах?

На це запитання шукали відповіді учасники тренігу «Насильство та його прояви в дитячому середовищі», що відбувся 28 березня 2018 року на базі Селещинської загальноосвітньої школи I- III ступенів. Тренінг проводився в партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консорціум України». В заході взяли участь 32 особи - педагогічні працівники навчального закладу.

 

Мета тренінгу - розширення інформаційного поля педагогів з проблеми насильства та його проявів в дитячому (учнівському) середовищі. Учасники мали можливість для формування власної позиції у вирішенні проблеми насильства в закладі освіти; набуття умінь і навичок ідентифікації, розуміння та розв’язання проблеми насильства та аргументації своїх дій з попередження насильства між дітьми на основі власної відповідальності.

Ведучі - тренери: Жданюк Людмила Олексіївна (старший викладач кафедри методики змісту освіти ПОІППО ім. М. В. Остроградського) та Лукова Світлана Володимирівна (психолог Полтавської гімназії «Здоров’я» № 14, тренер програми МОН ПРООН/ЮНЕЙДС сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя).

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Жданюк Л.О.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.