Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

2 квітня 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому було розглянуто питання: «Про сучасні механізми розвитку і саморозвитку педагогічної майстерності педагогічних працівників в умовах становлення Нової української школи» (Доповідач: Резніченко З.В., доцент кафедри педагогічної майстерності, кандидат педагогічних наук, доцент), «Роль шкільної бібліотеки в поліпшенні якості освіти Полтавської області» (Доповідач:Гелеверя Р.О., методиствідділу гуманітарних та мистецьких дисциплін).

 

Резніченко Зоя Володимирівна у своєму виступі доповіла про діяльність кафедри щодо розробки та реалізації сучасних механізмів розвитку та саморозвитку педагогічної майстерності педагогічних працівників закладів освіти Полтавської області: конкурсних, соціально-технологічних, процедурних організаційно-структурних та комплексних упродовж 2011-2017 років.

Гелеверя Рита Олександрівна проаналізувала матеріально-технічну базу та бібліотечні фонди шкільних бібліотек закладів загальної середньої освіти Полтавської області. Також зазначила, що шкільні книгозбірні області перебувають на шляху реформування бібліотечної системи в умовах реалізації стратегічних завдань шкільних бібліотекарів у розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.